Squads and Training Times

11 & Under (Training at Duncan McKinnon 3.30-5.00pm every Sunday)
Alice Evans
Alice Francou
Amelie Grace
Amy Ryan
Chelsea Briggs
Chloe Moran
Chloe Kucera
Georgia Mathieson
Grace Mclntyre
Jaeda Mellow

11 & Under (Training at Duncan McKinnon 3.30-5.00pm every Sunday)
Julia Daley
Laila Morgan
Mareli Opperman
Nina Pound
Olivia Gustin-Edwards
River Zielinski
Scarlet Lockwood
Stella Moran
Zoe Boulton

13 and Under 1’s (Training at Duncan McKinnon 5.00-6.30pm every Sunday)
Alexandra Okoumousis
Chloe O’Connor
Darcy Spragg-Harris
Eva Gray
Hannah Foran
Matilda Mclntyre
Maya Scott
Michaela Di Lecce
Sophie Smith
Tess Dargan

13 & Under 2’s (Training at Duncan McKinnon 2.30-4.00pm every Sunday)
Anthea Diplaris
Ava Isakow
Bo Fox
Charlotte Boyes
Chelsea Whittle
Chloe Holt
Gracie Woodworth
Hannah Mackay
Indigo Watts
Lily Mcdonald

13 & Under 3’s (Training at Duncan McKinnon 5.00-6.30pm every Sunday)
Abbey Parkin
Abi Moss
Annabel Morrison
Aurelia Harvey
Ayla Delaney
Madeleine Eastwood
Natalie Duieb
Rianne Darvell
Shenhav Shushan
Jenna Hoppe

15 & Under 1’s (Training at Duncan McKinnon 5.00-6.30pm every Sunday)
Charlotte Declerck
Georgia Foran
Georgia Howard
Isabel Duggan
Isabella Guthrie
Lenna Bruun
Matilda Baird
Megan Wrightson
Mille Pummeroy
Remy Church

15 & Under 2’s (Training at Duncan McKinnon 5.00-6.30pm every Sunday)
Angelique Kalaitzis
Eliza Holt
Emma Rosenberger
Georgina Seletto
Gemma Wintle
Kara Sak
Kate Duncan
Meg Nugara
Phoebe Gorman
Sophie Fensling

15 & Under 3’s (Training at Duncan McKinnon 5.00-6.30pm every Sunday)
Alice Dunn
Annalena Aarons
Aya Broshi
Chloe Scott
Halle Schroor
Julia Collins
Madeleine Walsh
Olivia Gomes-Vieira
Tannah Daly

17 & Under 1’s (Training at Duncan McKinnon 5.00-6.30pm every Sunday)
Amelia Sim
Clare Wever
Ebony Side
Emily Cox
Izzy Owen
Jaimie Major
Kasey O’Connor
Leah O’Sullivan
Lilia Capone
Natalie Robinson
Saskia Christensen

17 & Under 2’s (Training at Duncan McKinnon 5:00-6.30 every Sunday)
Alex Beckerman
Ella Martin
Mary Kalaitzis